Kontakt

Här hittar du information om hur du kan kontakta personal och arbetslag på skolan.
Vi har även en växel som du når på telefonnummer: 08-530 636 50

Besöksadress:
Aftonvägen 6
146 31, Tullinge

Ledning

Rektor
Birgitta Malmlöf
Telefon: 076-115 00 23
birgitta.malmlof@botkyrka.se​

Bitr. Rektor
Marie Eldberg
Telefon: 070-182 61 41
marie.eldberg@botkyrka.se

Expedition

Skoladministratör
Frida Ullström
Telefon: 08-530 636 50
banslattsskolan@botkyrka.se

EHT

Skolsköterska
Samar Chatara
Telefon: 070-182 61 42
samar.chatara@botkyrka.se

Specialpedagog
Sara Yoder
Telefon: 072-596 67 19
sara.yoder@botkyrka.se

Speciallärare
Ria Tsakiris
Telefon: 072-596 67 19
ria.tsakiris@botkyrka.se

Resurspedagog
Agneta Sundkvist
Telefon: 072-596 67 19
agneta.sundkvist@botkyrka.se

Skolpsykolog
Kjell Berg
kjell.berg@botkyrka.se

Kurator
Martina Sulling Pereda

 

 

 

 

 

Köket

Arbetsledande Kock
Håkan Jaräng
Telefon: 072-596 67 22
hakan.jarang@botkyrka.se

Fritids

Fritids F-2A Linnean
Telefon: 072-596 67 24
Se denna sida för email

Fritids F-2B Forsen
Telefon: 072-596 67 26
Se denna sida för email

Fritids F-2C Bävern
Telefon: 072-596 67 27
Se denna sida för email

Fritids Bumerangen
Telefon: 072-596 67 25
Utflyktstelefon: 070-180 90 29
Se denna sida för email